Altın Liste

0
450

Değerli meslektaşlar,

Camianın zor bir sınavdan geçtiği şu günlerde elimizi taşın altına koyduk ve Altın Liste olarak seçimde yer almaya karar verdik.

26 Aralık Pazar günü yapılacak İstanbul Rehberler Odası 4. Olağan Kurul’unda, mesleğimize katkı sunmak için aynı heyecanı paylaştığım Altın Liste ekibinde, Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Tureb Delegeliğine adayım.

1972 yılında İstanbul’da doğdum Edirne Anadolu Lİsesi’ni bitirdim. İ.Ü. İktisat fakültesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olana dek turizm alanında çalıştım. 3 yıllık yöneticilik tecrübesinin ardından, 1997 yılında İngilizce dilinden lisanslı rehber oldum ve o günden bu yana aralıksız ve aşkla mesleğimi sürdürmekteyim.

Incoming, outgoing ve ingoing turları yapmaktayım. Protokol rehberliği ve incentive turlar da yoğun iş alanım. Sahadaki 25 yıllık tecrübemi yönetime taşımak başlıca motivasyonum. Ayrıca beş yıllık mesleki eğitimcilik, bir dönem yönetim kurulu ve iki dönem denetim kurulu üyeliği birikimimden cesaret alıyorum. Çünkü mesleğimizin geçmişiyle geleceği arasında köprü olmak en büyük gururum.

Sizler de bu göreve beni layık görürseniz desteğinizi beklerim. Oy kullanmak en önemli görevlerimizdendir; oy kullanmaya mutlaka gelmenizi rica ederim. Sonuç ne olursa olsun, kazanan rengarenk mesleğimiz olsun.

Şebnem Altın