Arkeoloji ve Müzecilik Fuarı 27 Nisan’da Başlıyor

0
1782

2015-2017 Geçmişten Geleceğe, 27-29 Nisan 2017 tarihleri arasında Hilton İstanbul Convention Center’da yapılacak. Online başvuru linki burada.

Yeni teknolojiler, kültürel kaynaklara dünya çapında ilgi ve ulaşımın artmasına, iletişim yolları ve tekniklerinin zenginleşmesine olanak sağladışı ifade edilen fuarın resmi web sitesinde; HERITAGE İSTANBUL Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansları ülkemizin tarih ve sanat varlığının korunması, saklanması ve gelecek yıllara aktarılmasına yönelik çalışan kurum ve kuruluşlar ile sektörle ilgili tedarikçilerin bir araya getirilmesini sağlamak üzere 27- 29 NİSAN 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center Harbiye’de organize edilecek deniliyor.

Bu misyonla yola çıkan etkinlik; ülke genelinde gündem yaratmak adına, her yıl yinelenecek bir sektörel marka oluşturup, kültürel miras yoğunluğu konusunda dünya sıralamasında önde gelen ülkemizin, bu konunun endüstrisine de yön veren bir çekim noktası haline gelmesi düşünülerek hazırlanan fuarın elektronik davetiyesi için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.expoheritage.com/ziyaret.html

 

CEVAP VER