ARO Başkan Adaylarından Funda Gökgöl

0
900

Değerli meslektaşlarım,
23.12.2018 günü yapılacak olan ARO Genel Kurulunda Aro Başkan adayıyım.
Beni tanıyanlar için bir tekerrür oluşsa da beni tanımayanlar için kendimden söz etmek isterim.
1971 Almanya doğumluyum.
Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Yaşlı Bakımı Bölümü öğrencisiyim.
1994-1995 Marmaris , 1995’ten günümüze dek Antalya’da Almanca dilinde ülkesel kokartlı rehberim.
Antalya’da malum sisteme karşı çıktığım için 2013’ten beri her ne kadar eylemli rehber olsam da Özel Alya Yurt İşletmesi kurucu müdürüyüm. Türkiye Yurt İşletmecileri Derneği başkan yardımcısıyım. ATSO 36. Grup Turizm ve Konaklama Grubunda bilirkişiyim. Aynı zamanda Antalya Yardım Gönüllüleri Derneği’ni desteklemekteyim. Açıklanan blok listede çok değerli meslektaşlarım olmasına rağmen bu listenin ARO üyelerini hakkaniyetle temsil etmediğini düşünüyorum. Bu platformdan bağımsız başkan adayı olduğumu ilân ediyorum. Arkamda herhangi bir örgütsel oluşum bulunmamakta, her meslektaşıma eşit uzaklıktayım. Seçildiğim taktirde YK adayı olarak en fazla oy almış 8 meslektaşımla profesyonel çerçevede, akıl ve gönül birliğiyle çalışacağım. Sizlerden de oyunuzu blok listeye değil,
tek tek adayları inceleyerek, zamanını, bilgi ve birikimlerini mesleğe adayacak adaylara vermenizi rica ediyorum. Seçildiğim taktirde hiç bir acenteden tur almayacağımı, bugüne dek faaliyetini sürdürdüğüm işler bir yana mücbir sebepler dışında mesaimi ARO’ya ayıracağımı beyan ederim.
Yıllardır büyük mücadeleler vererek gerçekleştirdiğimiz mesleğimize hakettiği saygınlığı kazandırmak için var gücümle çalışacağım.
Benim gibi düşünen tüm başkan, YK ve TUREB delege adayı meslektaşlarıma başarılar diliyorum.
Saygı ve Sevgilerimle
Funda Gökgöl