ATRO’da Ozan Sayın ve Ekibi Adaylıklarını Açıkladılar

0
1310

Değerli Meslektaşlarım,
ATRO olarak seçim takvimimiz Aydın Efeler ilçesi seçim kurulu tarafından oluşturulmuş ve 19.12.2018 tarihi ile başlamıştır.
Öncelikle Şukufe Cafe, 3Cafedar’da ve Didim’de gerçekleştirdiğim öneri toplantılarına ilgi gösteren arkadaşlarıma teşekkür ederek başlamak isterim. Bu toplantılarda notlarını aldığım güzel fikirlerden faydalanacağım. Örneğin eğitimimize yönelik seminerler dışında bizi daha çok bir araya getirebilecek sosyal etkinlikler düzenlenmesi, WTFGA’a (World Federa​tion of Tour Guide Associations) üye olunması, son 21 şubat dünya rehberler günü haftasında beğenilen etkinlikler dışında farklı eğlenceler de olması ve İş Ortağı olarak bir havayolu ve şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan firmalar ile anlaşılması vb gibi öneriler beni daha da güçlendirdi. Çok teşekkürler.

3. Genel kurulumuzun ilk oturumu 28.12.2018 veya ikinci oturumu 04.01.2019 tarihinde gerçekleştirilecektir. İlk oturumda 489 kişilik hazırun listemizin en az yarısından bir fazla çoğunluk, 245 kişi aranacaktır. İkinci oturumda ise çoğunluk aranmaksızın genel kurul gerçekleştirilecektir. Hepimizin önemli işleri olabilir fakat size, 3 yıllığına bize, görev tevdi etmenizi istediğim bu toplantıya katılımınızın odamızın geleceği açısından önemini hatırlatmak isterim.
Önemsediğim diğer bir konu ise çalışma arkadaşlarım. Kurullarımızın dengeli, dinamik ve sosyal olmasını hedefledik. Ayrıca Eğitim, Sosyal Etkinlikler, Bilişim, Doğa ve Kültür yürüyüşleri, Gastronomi Turizmi ve Yurt dışı Turizmi konularında kurulmuş ve kurulacak Alt kurullar ile daha katılımcı yapıyla desteklenmesini öngördük. Şeffaflık adına da ayda bir değerlendirme toplantıları ile bilgilendirme yapılması ve her üç ayda bir odamızın mali tablolarının yayınlanmasını bir gereklilik olarak düşünüyoruz.

Bu bir ekip işidir. Birlikte çalıştığımız kişilerle uyum ve fikir birliği, başarı getirir. Ekip olarak çalışmayı arzu ettiğim meslektaşlarımın isimleri aşağıdadır.
Saygılarımla,

Başkan Adayı

Ozan SAYIN

Yönetim Kurulu Adayları

Celal Küçük
Hakan Uğur Kasap
İskender Öztürk
İsmail Umut Kurt
Nafia Demircan Kumaş
Ozan Gündüzalp
Tolkın Ramazanova

Denetim Kurulu Adayları

Çiğdem Vidinel
Mehmet Adıgüzel
Turgut Uygun

Delege Adayları

Celal Küçük
Hakan Uğur Kasap
İsa Levent Gürçavdı
Mert Taner
Nafia Demircan Kumaş
Oğuz Kutucu
Ozan Gündüzalp
Tolkın Ramazanova
Turgut Uygun

Birlik olmak ve sahip çıkmak için hepinizi genel kurulumuza davet ediyorum.