Bu Hafta Barselona’da Olacakların Dikkatine

0
98

Alınan duyumlara göre Barselona’da 18 Ekim 2019 Cuma günü bütün yollar kapatılacak. Kimse işe gidemesin diye çevre yollarının da kesileceği gelen haberler arasında.

Cuma günü havaalanı transferi olan grupların saatler öncesinden alana gitmelerini tavsiye ediliyor.

Bu hafta yapılacak gösterilerin çizelgesi aşağıda görülebilir.

DEMONSTRATIONS PLANNED FOR OCTOBER 11 – OCTUBRE 18, 2019
The Government of Catalonia is aware of the following demonstrations.
This list is not comprehensive.
DATE/
DURATION LOCATION
10/11/2019 10:30 12:30 Barcelona
Carrer Diputació 276, carrer Pau Claris,
plaça Urquinaona, carrer Trafalgar, passeig
Lluís Companys
10/11/2019 11:00 12:30 Barcelona Rambla Catalunya 14
10/11/2019 11:30 12:00 Barcelona Cantonada Josep Tarradellas amb
avinguda Roma
10/11/2019 12:00 14:30 Tarragona
Pl Imperial Tarraco, Rambla Nova,Balcó
Mediterrani, Rambla Nova, Subdelegació
Govern
10/11/2019 12:00 14:30 Girona
Pl 1 Octubre, carrer Jaume I, Carrer Joan
Maragall, Pl Catalunya,Rambla llibertat, pl
del Vi
10/11/2019 12:00 14:30 Barcelona
Pl Universitat , Pelai, Pl Catalunya,
Fontanella, Via Laietana, Jaume I, Pl Sant
Jaume
10/11/2019 12:00 15:00 Barcelona Pl Universitat
10/11/2019 16:00 20:00 Barcelona Pl Sant Jaume
10/11/2019 16:30 18:00 Barcelona Plaça Sant Jaume 1
10/11/2019 16:30 20:30 Barcelona Placeta Seu
10/11/2019 18:00 20:30 Barcelona Plaça Catalunya
10/11/2019 19:00 22:00 Reus Pl Prim
10/11/2019 19:00 20:00 Barcelona
Pl Catalunya, Portal de l’Àngel, Catedral,
Bisbe, pl Sant Jaume, Call, Banys Nous,
Ave Maria, pl Sant Josep Oriol,
Portaferrissa, rambla dels Estudis,
Canaletes, pl Catalunya
10/11/2019 19:00 22:00 Tarragona Pl Imperial Tarraco
10/11/2019 19:00 22:00 Calafell Pl 1 d’Octubre
10/11/2019 19:30 20:30 Barcelona Pl. Virrei Amat
10/11/2019 20:00 20:30 Tarragona Rambla Nova, 79
10/11/2019 20:00 21:00 Barcelona Passeig Gràcia 7 davant Ambaixada turca
10/11/2019 20:00 22:00 Barcelona Carrer Mallorca amb carrer Pau Claris
10/11/2019 20:00 23:59 El Catllar Travessia Comella Moro, 15
10/12/2019 09:30 10:30 Barcelona Davant Col·legi d’advocats i Delegació del
Govern. Carrer Mallorca, 278

10/12/2019 10:30 14:30 Barcelona Passeig de Gràcia, entre carrer Provença i
plaça Catalunya
10/12/2019 11:00 12:00 Balaguer Plaça Mercadal
10/12/2019 11:00 15:00 Barcelona Hotel Catalonia, av Reina Cristina, av
Francesc Ferrer i Guàrdia, pl Sant Jordi
10/12/2019 11:00 12:30 Barcelona Passeig de Gràcia, pl Catalunya
10/12/2019 11:00 14:00 Barcelona Carrer Nàpols 187
10/12/2019 11:15 12:15 Reus Pl Mercadal
10/12/2019 11:30 13:30 Barcelona Pl, Sant Jaume
10/12/2019 12:00 12:30 Riudoms Plaça Església per l’interior
10/12/2019 12:00 13:30 Tarragona Plaça Corsini
10/12/2019 12:30 14:00 Barcelona Plaça Catalunya
10/12/2019 15:30 18:30 Barcelona Plaça Catalunya costat Llobregat
10/12/2019 16:30 19:30 Barcelona Palau Virreina, Rambles, davant estàtua de
Colom
10/12/2019 17:30 20:30 Barcelona Portal de l’Àngel, 2
10/12/2019 19:00 21:00 Barcelona Davant consolat del Paraguai
10/12/2019 19:30 21:00 Girona Subdelegació Govern espanyol
10/12/2019 20:00 20:45 Mont-roig del Camp Pl Joan Miró, pl Miramar
10/12/2019 20:00 22:30 Barcelona Plaça Universitat
10/13/2019 10:00 12:00 Barcelona Pl. Paisos Catalans (Estacio de Sants)
10/13/2019 10:00 13:00 Montmeló
Ramal La Garriga (pel riu Congost): La
Garriga, Llerona, Corró d’Avall, Canovelles,
Granollers, Montmeló. Ramal Sant Antoni
de Vilamajor (pel riu Mogent): Sant Antoni
de Vilamajor, Llinars del Vallès, Cardedeu,
Santa Agnès de Malanyanes, La Roca del
Vallès, Vilanova del Vallès, Montornés del
Vallès, Montmeló. Ramal Mollet del Vallès
(pel riu Besós): Mollet del Vallès,
Martorelles, Montmeló.
10/13/2019 17:00 19:00 Altafulla Sortida urbanització fins rotonda T-214
sobre N-340
10/13/2019 18:00 21:00 Barcelona Pl Catalunya
10/14/2019 09:30 11:30 Barcelona Plaça Universitat
10/14/2019 09:45 14:00 Barcelona
Carrer Pere IV cantonada carrer Llacuna,
davant empresa Microson, fins carrer
Ramon Turró 196-198
10/14/2019 10:00 12:00 Pallejà Ronda Santa eulàlia, 31-33
10/14/2019 11:00 12:00 Manresa Pl Major
10/14/2019 11:00 12:00 Granollers Pl Porxada
10/14/2019 11:30 12:30 Tortosa Pl Espanya
10/14/2019 11:30 12:00 Barcelona Cantonada Josep Tarradellas, amb
avinguda Roma

10/14/2019 12:00 14:30 Girona
Pl 1 Octubre, carrer Jaume I, carrer Joan
Maragall, pl Catalunya, rambla Llibertat, pl
del Vi
10/14/2019 12:00 14:30 Tarragona
Pl Imperial Tarraco, Rambla Nova, Balcó
Mediterrani, Rambla Nova, Subdelegació
Govern
10/14/2019 12:00 14:30 Barcelona
Pl Universitat , Pelai, Pl Catalunya,
Fontanella, Via Laietana, Jaume I, Pl Sant
Jaume
10/14/2019 18:00 20:00 Premià de Mar Plaça Païssos Catalans
10/14/2019 18:30 20:00 Mataró Ajuntament
10/14/2019 19:00 22:00 Tarragona Pl Imperial Tarraco
10/14/2019 19:00 20:00 Badalona Pl de la Vila
10/14/2019 19:00 19:30 Capellades Carrer 11 de Setembre
10/14/2019 19:30 21:00 Manlleu Pl fra Bernadí
10/14/2019 20:00 21:00 L’Hospitalet de
Llobregat Rambla Just Oliveras
10/14/2019 20:00 20:30 Sant Boi de Llobregat Plaça Ajuntament
10/14/2019 20:00 20:40 Barcelona P Ramon Torres,jocs florals,constitució,
olzinelles,sants i P Ramon Torres
10/14/2019 20:00 21:00 Cardedeu Pl Sant Joan
10/14/2019 20:00 20:30 Sant Carles de la
Ràpita Pl Carles III
10/14/2019 20:00 21:00 Lleida Pl de la Paeria
10/14/2019 20:00 21:00 Cervera Pl Major
10/14/2019 20:00 20:30 Begues Pg de l’Església
10/14/2019 20:00 20:30 Sant Feliu de
Llobregat Pl de la Vila
10/14/2019 20:00 20:30 Barcelona Plaça Vila de Gràcia
10/14/2019 20:00 21:00 Sant Sadurní d’Anoia Carrer Raval, Doctor Escayola, plaça
Ajuntament
10/14/2019 20:00 21:00 Tàrrega Plaça Major
10/14/2019 20:00 21:00 Sant Andreu de la
Barca Davant porta Ajuntament
10/15/2019 12:00 14:30 Girona
Pl 1 Octubre, carrer Jaume I, carrer Joan
Maragall, pl Catalunya, rambla Llibertat, pl
del Vi
10/15/2019 12:00 14:30 Tarragona
Pl Imperial Tarraco, Rambla Nova, Balcó
Mediterrani, Rambla Nova, Subdelegació
Govern
10/15/2019 12:00 14:30 Barcelona
Pl Universitat , Pelai, Pl Catalunya,
Fontanella, Via Laietana, Jaume I, Pl Sant
Jaume
10/15/2019 19:00 22:00 Tarragona Pl Imperial Tarraco
10/15/2019 19:00 21:00 Granollers Pl la Corona, Pl Lluis Perpinyà, pl Olles. Pl
Porxada

10/15/2019 19:00 21:30 Sant Fost de
Campsentelles Pl vila
10/15/2019 20:00 21:00 Cervera Plaça Major
10/15/2019 20:30 21:00 Barcelona Pl Enriqueta Gallinat. Days: October 15 to
November 4
10/16/2019 07:00 08:00 Tàrrega Plaça Carme
10/16/2019 09:30 10:30 Cervera Passeig Francesc Macià, des de Polivalent
fins CAT
10/16/2019 09:30 11:30 Barcelona Plaça Universitat
10/16/2019 09:45 14:00 Barcelona
Carrer Pere IV cantonada carrer Llacuna,
davant empresa Microson, fins carrer
Ramon Turró 196-198
10/16/2019 11:30 12:00 Cambrils Pl vila, Gimbernat, Passeig Albert, carrer
Hospital, Pl vila
10/16/2019 11:30 12:00 Valls Plaça Blat
10/16/2019 12:00 14:30 Girona
Pl 1 Octubre, carrer Jaume I, carrer Joan
Maragall, pl Catalunya, rambla Llibertat, pl
del Vi
10/16/2019 12:00 14:30 Tarragona
Pl Imperial Tarraco, Rambla Nova, Balcó
Mediterrani, Rambla Nova, Subdelegació
Govern
10/16/2019 12:00 14:30 Barcelona
Pl Universitat , Pelai, Pl Catalunya,
Fontanella, Via Laietana, Jaume I, Pl Sant
Jaume
10/16/2019 16:00 19:00 Barcelona Ronda General Mitre, 103
10/16/2019 16:30 17:30 Torroella de Montgrí Carrer del Roser, 91
10/16/2019 18:00 19:00 Granollers
Recorregut circular pel carrer Esteve
Terrades entre la cruïlla carrer Marie Curie i
ronda Sud
10/16/2019 19:00 22:00 Tarragona Pl Imperial Tarraco
10/16/2019 19:00 21:00 Rubí Plaça Pere Aguilera. Davant Ajuntament
10/16/2019 19:00 21:00 Santa Perpètua de
Mogoda
Passeig Florida cantonada 11 de Setembre
a rotonda homenatge a J. Miró, avinguda
Barcelona, Pau Claris, plaça Vila, Rambla,
plaça Francesc Macià
10/16/2019 19:30 20:30 Mataró Ajuntament
10/16/2019 19:30 20:00 Santa Margarida de
Montbui Ajuntament
10/16/2019 19:30 21:00 Pineda de Mar Plaça Catalunya
10/16/2019 20:00 21:30 Molins de Rei Plaça Catalunya davant Ajuntament
10/16/2019 20:30 21:00 L’Ametlla de Mar Ajuntament
10/16/2019 20:30 21:00 Valls Plaça Blat
10/17/2019 11:00 14:00 Barcelona Davant dels jutjats de Barcelona
10/17/2019 11:00 12:00 Balaguer Plaça Mercadal, passeig Estació, Pere III,
carrer Avall, carrer Major, carrer Barcelona

10/17/2019 12:00 14:30 Girona
Pl 1 Octubre, carrer Jaume I, carrer Joan
Maragall, pl Catalunya, rambla Llibertat, pl
del Vi
10/17/2019 12:00 14:30 Tarragona
Pl Imperial Tarraco, Rambla Nova, Balcó
Mediterrani, Rambla Nova, Subdelegació
Govern
10/17/2019 12:00 14:30 Barcelona
Pl Universitat , Pelai, Pl Catalunya,
Fontanella, Via Laietana, Jaume I, Pl Sant
Jaume
10/17/2019 19:00 21:00 Tarragona Rambla Francesc Macià
10/17/2019 19:30 21:00 Barcelona Entrada del parc
10/17/2019 19:30 20:15 Sant Joan Despí Carrer Mig davant Ajuntament
10/17/2019 19:45 20:30 Castelldefels Plaça Església davant Ajuntament
10/17/2019 20:00 21:00 Caldes de Montbui Pl de l’Àngel
10/17/2019 20:30 21:00 Torelló Pl Nova
10/18/2019 10:00 12:00 Manresa Muralla Sant Francesc
10/18/2019 11:30 12:00 Barcelona Cantonada Josep Tarradellas, amb
avinguda Roma
10/18/2019 12:00 14:30 Girona
Pl 1 Octubre, carrer Jaume I, carrer Joan
Maragall, pl Catalunya, rambla Llibertat, pl
del Vi
10/18/2019 12:00 14:30 Tarragona
Pl Imperial Tarraco, Rambla Nova, Balcó
Mediterrani, Rambla Nova, Subdelegació
Govern
10/18/2019 12:00 14:30 Barcelona
Pl Universitat , Pelai, Pl Catalunya,
Fontanella, Via Laietana, Jaume I, Pl Sant
Jaume
10/18/2019 16:30 18:00 Barcelona Plaça Sant Jaume 1
10/18/2019 19:00 20:00 Barcelona
Pl Catalunya, Portal de l’Àngel, Catedral,
Bisbe, pl Sant Jaume, Call, Banys Nous,
Ave Maria, pl Sant Josep Oriol,
Portaferrissa, rambla dels Estudis,
Canaletes, pl Catalunya
10/18/2019 19:00 22:00 Reus Pl Prim
10/18/2019 20:00 20:30 Tarragona Rambla Nova, 79
10/18/2019 20:00 23:59 El Catllar Travessia Comella Moro 15