TKTC Açılış Kokteyli 10 Nisan’da Yapıldı

0
1719

Istanbul Üniversitesi Turizm Işletmesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Füsun Istanbullu Dinçer hocamız ile TURSAB Başkan Danışmanı Arnika Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ibrahim Tanriverdi’nin beraberce açılışına katıldığı kokteyl 10 Nisan 2018 Salı günü gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Barış Partal yaptığı kısa konuşmada derneğin kurulduğu günden bu yana geçen iki buçuk aylık sürede emek verenlere teşekkür ederek yapilan etkinler ile geleceğe dair yapılmadı hedeflenen çalışmalara dair bilgi verdi.

Türkiye Sakatlar Konfederasyonu, Türkiye Sağırlar Federasyonunun da temsil edildiği kokteyle Abelya Turizm, Duru & Renk Turizm, Sentosa Turizm, Hilton Bomonti, Yeşilyurt Taşımacılık, Turizm Yatırımcıları Derneği, Uluslararası Pen Yazarlar Derneği yöneticileri ve Kapalıçarşı esnafları da katıldı. Istanbul Turizm Polisi Şube Müdürü, Beyoğlu Kaymakamı başta olmak üzere turizm ile ilgili kurumlardan katılamayan mülki idare amirlerinin yanı sıra onlarca sektör paydaşının yazılı temennilerinin paylaşıldığı kokteylin her turizm sezonunun başında tekrar edilmesine yönünde istekte bulunuldu.

Cemiyetin terasında gerçekleşen kokteyl benzerinin 2018 yılı sezon sonunda Cumhuriyet Bayramının da kutlanacağı bir kapanış partisi isteğinde bulunan davetliler, birbirinden habersiz halde bulunan turizm paydaşlarının bu tür etkinliklerle birbirini tanımasının ortak meselelere çözüm bulunması noktasında faydalı olacağını belirttiler.

Cemiyet yöneticileri ise kokteylin gerçekleştiği terasta yaz boyunca müzik dinletileri ve mangal partileri gibi çeşitli etkinlikler düzenleyerek paydaşlar arasında iletişimin kanallarının kurulmasına katkı sunmak istediklerini ifade ettiler.

CEVAP VER