Togay Kovuk’tan “Kaş Kafası” NE DEMEK BEN EĞLENMEM

0
2018

kaskafasi

İngilizce dilinden Profesyonel Turist Rehberi Togay Kovuk, Türkiye turizminin içinde bulunduğu bu zor dönemde yaratıcı çözümler ortaya koyan isimlerden birisi. Geçtiğimiz yıllarda gündem olan İnteraktif Mesleki Buluşmaların organizatörlerinden olan Togay Kovuk geçtiğimiz yıl Kaş’a yerleşme kararı almıştı.

www.kaskafasi.com adlı site için verilen iki aylık uğraş sonrası, bugün itibariyle tam sürüme geçilmiş bulunuluyor. Siteyi kullanmak çok kolay, nereye gitmek istiyorsanız ‘gideyim’ sekmesine tıklamanız, yok işletmeyi aramak isterseniz telefon numarasına dokunmanız yeterli. Tüm bunlar Google Maps’te bulunmayan 100’den fazla yer eklenerek gerçekleşti.

Peki Sitede neler var; Kaş’ta bulunan: Gezi Tekneleri, Dalış okulları, Restoranlar, Oteller, Apartlar, Barlar, Cafeler, Kahvaltıcılar, Meyhaneler, Plajlar, Publar, Acenteler, Otoparklar, Eczaneler, Resmi daireler, Marketler, Diş Hekimleri, Avukatlar vs. Yani kısaca online bir ‘Kaş Rehberi’ yazıldı Togay tarafından.

Bunun haricinde, toplam dosya sayısı 1500+ olarak görülüyor. Ayrıca Kayıt, İletişim ve Arama sayfaları çalışmaktadır. Aklınıza takılan herhangi bir soruda Togay ile gercek@kaskafasi.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

RehberGündemi ailesi olarak meslektaşımızın başarılarının devamını diliyoruz.

CEVAP VER